Kingled Justreview
×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane logowania

Administratorem moich danych jest MKCompany Michał Kozioł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą o tej samej nazwie.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest MKCompany Michał Kozioł. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Administratorem Danych pod adresem ul. Fabryczna 15, 31-553 Kraków lub email: sklep@kingled.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności.

Zaloguj

Pole imię jest wymagane!
Pole nazwisko jest wymagane!
Zawartość pola imię jest nieprawidłowe!
Zawartość pola nazwisko jest nieprawidłowa!
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy!
Adres e-mail jest wymagany!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!
Pole hasło jest wymagane!
Zawartość pola hasło jest nieprawidłowa!
Hasło musi posiadać conajmniej 6 znaków!
Hasło nie może mieć więcej niż 16 znaków!
Wprowadzone hasła nie są takie same!
Akceptacja warunków i postanowień jest wymagana!
Zgoda jest wymagana!
Adres e-mail lub hasło jest nieprawidłowe!

Taśma zoomLED® 120 LED SMD 2835 IP20 CRI>85 24V 8,4W ultra ciepła 2200K

Więcej widoków

5026 Taśma zoomLED® 120 LED SMD 2835 IP20 CRI>85 24V 8,4W ultra ciepła 2200K

Kod produktu: 24-120120810

Producent: zoomLED® - marka własna

Only 951 left

brutto 23,90 zł netto 19,43 zł

Dostępność: Towar dostępny

Czas dostawy: 2 dni

  • +
  • -
LUB
Zadaj pytanie do produktu
Zamów indywidualną wycenę
Pobierz kartę produkt

Szczegóły

Cena dotyczy 1mb - taśma sprzedawana jest w wielokrotności metra.
Maksymalny jeden cały odcinek to 10m.Taśma LED w barwie światła 2200K

2200K - oświetlenie bardzo ciepłe, całkowicie ozdobne. Dobrze spisuje się w pomieszczeniach do relaksu, ponieważ tak ciepła barwa światła, wprowadza bardzo rozluźniający (usypiający) nastrój.  

Dużo światła z wydajnej diody LED - wydajność to aż 106lm/W

Wysokiej jakości diody LED emitują znacznie więcej światła niż tanie diody. Diody LED montowane w taśmach LED marki zoomLED®, energię elektryczną wykorzystują w bardzo wydajny sposób, emitując aż 106lm z 1W (dla porównania, niemarkowe taśmy LED emitują 50-60lm z 1W). 


 

 

 


Piękne kolory otoczenia - wysoki współczynnik oddawania barwa CRI (RA)+85

Światło może dodać bardzo dużo atrakcyjności oświetlanemu pomieszczeniu lub obiektowi, ale może też bardzo dużo zabrać! Taśmy zoomLED® emitują światło które idealnie oddaje naturalne kolory otoczenia. Markowe diody LED, świecą pięknym światłem, podobnym do ideału czyli słońca. Jakość światła podaje się współczynnikiem CRI (RA), gdzie słońce to ideał więc ma 100 na 100 punktów. Taśmy zoomLED® świecą pięknym, naturalnie wyglądającym światłem a w testach laboratoryjnych uzyskują +85 punktów (CRI +85), co oznacza że idealnie oddają naturalne kolory otoczenia, a ludzie oko nie jest w stanie odróżnić tego światła od słoncznego, co również ma duży wpływ na odprężenie oczu, ponieważ w sztucznym świetle o niskim współczynniku CRI (RA) ludzie oczy szybko się męczą.

Równa l
inia światła na całej długości - nawet przy długich odcinkach

Taśma zbudowana jest z selekcjonowanych diod LED. Diody które trafiają na taśmę mają taki sam BIN, czyli świecą takim samym odcieniem barwy światła. Dzięki selekcji diod, nawet jeśli oświetlasz długi odcinek, np: sufitu, to cały sufit wygląda tak samo, właśnie dzięki temu że diody LED świecą dokładnie takim samym światłem. Selekcjonowanie diody LED to "luksusowa" usługa w świecie produkcji taśmy LED, dlatego większość tanich taśm, na długich odcinkach świeci zróżnicowanym odcieniem światła.  

Gęsto rozstawione diody tworzą piękną linię światła

Duża ilość diod LED i ich gęste rozstawienie na podkładzie PCB pomaga stworzyć równą i jednolita linię światła, co ma duży wpływ na estetykę oświetlenia. 

Jakość taśmy LED poparta badaniami fotometrycznymi

Taśmy zoomLED® każdorazowo przed wysyłką z Chińskiej fabryki, przechodzą kontrole przedwysyłkową, gdzie w labolatoryjnych warunkach sprawdzana jest jakość światła a pomiary są wysyłane do naszej akceptacji. Ufamy Chińskiemu partnerowi ale również po odbiorze taśmy LED, taki sam test przeprowadzamy również w Polsce. Mierzymy każdy rodzaj taśmy LED, upewniając się że w rynek wypuszczamy sprawdzony towar! Urządzenia działające z taśmą LED

1. Zasilacz (urządzenie niezbędne do działania taśmy LED)


2. Sterownik (montowany za zasilaczem, do sterownika wchodzi napięcie zasilające 24V)
*sterownik można pominąć, nie jest potrzebny do działania taśmy LED, ale daje możliwość ustawienia natężenia światłaJak dobrać zasilacz do taśmy LED?

1. sprawdź ile Wat pobiera taśma LED na 1m

2. pomnóż ilość metrów które montujesz x moc taśmy LED

przykład: 7 metrów taśmy LED o mocy 8,4W - potrzebujesz zasilacz minimum 58,8W (zasilacz może być większy, ale nie może być mniejszy)

3. wybierz zasilacz większy, absolutnie nie mniejszy niż potrzebujesz

 


 

Po kilku latach nadal takie same światło

Światło tej taśmy nie słabnie w zauważalnym stopniu z biegiem czasu, a barwa światła nie zmienia swojego odcieniu. Dzięki temu że produkt zbudowany jest z markowych, selekcjonowanych diod LED, które są w skuteczny sposób ograniczane przez doskonale dobrane rezystory, taśma zoomLED® na długie lata zachowuje swoje właściwości. Diody LED w tej taśmie mogą mieć o wiele wyższą wydajność świetlną niż jest ustawiona, ale dzięki ograniczającym moc na diodzie rezostorą , diody nie są eksploatowane w maxa swoich możliwości.  Dobre rozłożenie ciepła wydłuża żywotność


Dzięki podwójnej warstwie podkładu PCB i grubym miedzianym ścieżką które są poprowadzone w taśmie zoomLED®, ciepło które wytwarza się przy świeceniu, nie zostaje bezpośrednio na diodzie LED, tylko jest rozkładane na całej powierzchni taśmy a następnie przekazywane do podłoża na które taśma jest naklejona, którym najlepiej żeby było aluminium, ponieważ doskonale odprowadza ciepło. Im niższa temperatura pracy paska LED, tym dłuższa żywotność. Grube miedziane ścieżki, oprócz dobrego rozkładania ciepła, zapewniają również równomierne rozejście się po całej długości taśmy, napięcia którym są zasilane diody LED.Zasilanie napięciem 24V to mnóstwo korzyści


Na taśmie LED zasilanej napięciem 24V płynie mniejszy prąd niż na taśmie na 12V. Dzięki temu, na pasku jest mniejsza energia, więc wytwarza się mniejsze ciepło, a im mniej ciepła tym dłuższa żywotność diody LED. Zasilanie na 24V to również mniejsze spadki napięcia, które rozchodzi się po pasku, więc można tworzyć dłuższe odcinki światła. Dodatkowym i bardzo pomocnym aspektem jest fakt że potrzeba 2x mniejszej mocy sterowników, przydatnych do kontrolowania światła w taśmach LED na 24V!Doskonałe klejenie do podłoża


Taśma zoomLED® od dołu podklejona jest markową taśmą klejącą firmy 3M, co gwarantuje mocne i trwałe przyklejenie do podłoża (podłoże musi być gładkie oraz odtłuszczone). Gwarancja 3 lata


Jesteśmy pewni jakości tego produktu, dlatego dajemy wyższą ponad przeciętną długość okresu gwarancji, niezależnie czy taśmy świeca w obiektach domowych czy komercyjnych!


 

Pobierz deklarację zgodności CE   

Pobierz pliki IES do DIALUXA 

Pobierz instrukcję montażu tasmy LED  Do czego można wykorzystać taśmę LED?

Taśma jest liniowym źródłem światła, czyli tworzy piękne linie światła. Można ją wykorzystać jako główne i jedyne źródło oświetlenia, lub jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Idealnie sprawdza się jako doświetlenie sufitów podwieszanych, albo krawędziowe oświetlenie ścian. Taśma LED doskonale doświetla blaty kuchenne, oraz pięknie ozdabia półki, których podświetlenie dodaje uroku pomieszczeniu. Taśma służy również jako oświetlenie schodów, które nie tylko oświetla ale również ozdabia. Z taśmy LED można robić lampy, lub stosować ją jako oświetlenie regałów sklepowych, żeby przyciągnąć uwagę Klientów do produktów. Taśma LED ma mnóstwo zastosowań.
Najlepsze światło do pracy Kiedy urządzamy swoje biuro lub miejsce pracy dla naszych pracowników, najczęściej poświęcamy bardzo dużo uwagi takim aspektom jak dobór mebli, wyposażenie wnętrza czy kolor ścian. Zdarza się, że zapominamy o wyborze dobrego oświetlenia i dokonujemy szybkiego zakupu, decydując się na pierwszy lepszy model ze sklepu. To zdecydowanie błąd - oświetlenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w mądrze urządzonym biurze. Zależnie od tego, jakie światło wybierzemy, tak będzie ono wpływać na nastrój pracowników oraz ich chęci do pracy. Wpływ barwy światła na nasz nastrój Ciepłe barwy światła sprawiają, że automatycznie przechodzimy w tryb odpoczynku, jesteśmy bardziej spokojni. Często takie światło wytwarzają lampki nocne w sypialni - każdy z nas kojarzy tą barwę przypominającą kolor żółty czy pomarańczowy. Z kolei bardzo jasne barwy światła sprzyjają pracy i skupieniu, sygnalizują nam, że pora na działanie. Widać tą zależność w naturze - większość z nas najwięcej energii ma w okolicach południa, kiedy słońce jasno świeci.Z kolei wieczorem, gdy zachodzi słońce i ma cieplejszą barwę, lubimy odpoczywać. Podobnie jest z porami roku - najwięcej rzeczy chce nam się robić wiosną i latem, kiedy słońce jasno świeci przez większość dnia. Jaką barwę powinno mieć światło do pracy? Większość z nas chce, aby w miejscu pracy wszyscy efektywnie wykonywali swoje obowiązki, byli pełni energii i determinacji do osiągnięcia wymaganych celów. Dlatego warto wybierać oświetlenie, którego barwa będzie zbliżona do tej, jaką daje słońce. Jeżeli oprócz nas w biurze są inne osoby lub jeśli wybieramy światło do pomieszczeń dla pracowników, uważajmy aby nie przesadzić. Wprawdzie jasne barwy światła są dobre do pracy, jednak niektórzy mogą być wyczuleni na tak jasne oświetlenie i będą źle się w nim czuć. Dobrym kompromisem będzie wtedy jasność na poziomie 4000 K. Oprócz zasad dotyczących wyboru barwy światła, ważne są także osobiste upodobania i preferencje. W miejscu pracy powinniśmy czuć się po prostu dobrze, światło nie może ani nas razić i dezorientować, ani wprowadzać w senny nastrój. Jakie oświetlenie LED wybrać do biura? Wybierając oświetlenie do biura musimy pamiętać o tym, jak poszczególne barwy wpływają na nasz nastrój i chęci do pracy. Starajmy się znaleźć źródło światła, które będzie emitować jasne barwy, z przedziału 4000-6000 K. Jeśli wybieramy oświetlenie do własnego biura i czujemy się dobrze w jasnych pomieszczeniach, wybierajmy światło w górnych granicach tego przedziału. Z kolei kiedy kupujemy oświetlenie do pomieszczeń dla grupy pracowników lub nie lubimy niemal białego światła, wtedy rozważmy wybór oświetlenia bliżej granicy 4000 K. Wszelkie lampy poniżej tej wartości zostawmy do pokojów i sypialni w naszych domach. Przy zakupie oświetlenia do biura zwracajmy też uwagę na to, aby równomiernie oświetlało ono całe pomieszczenie. Nie bez znaczenia jest również energooszczędność oraz cena. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszych wskazówek już wiecie, jakie światło najlepiej sprawdzi się w Waszym przypadku.

 
Pobierz deklarację zgodności CE   

Pobierz pliki IES do DIALUXA 

Pobierz instrukcję montażu tasmy LED   

Cena dotyczy 1mb - taśma sprzedawana jest na metry. Taśmy można ze sobą łączyć.Specyfikacja techniczna:

Barwa światła: ultra ciepła ~2200K


Napięcie zasilania: 24V DC


Zastosowane diody: SMD 2835 LED


Ilość diód / 1m: 120 SMD


Pobór mocy / 1m: 8,4W


Strumień świetlny / 1m: 895lm 

Wydajność: 106 lm / W


Wskaźnik oddawania barw: RA ≥ 85 


Stopień ochrony: IP20


Możliwość cięcia: tak, co 5 cm


Grubość podkładu PCB: 2 warstwy

Ścieżki zasilające wykonane z miedzi


Podkład: biały laminat


Szerokość: 8mm 

Maksymalna długość rolki: 10 mb


Od spodu: samoprzylepna taśma klejąca 3M

Mozliwa regulacja natężenia światła (za pomocą sterowników)


Żywotność: 50 000 godzin świecenia


Współczynnik strumienia świetlnego po 50000 godzin świecenia : 30% 


Certyfikaty: CE, RoHs


Warunki gwarancji:

GWARANCJA 5 lat - dla taśmy led stosowanej w użytku domowym 
*produkt może być zakupiony na FV
**do uznania gwarancji na okres 5 lat, w przypadku ewentualnej usterki taśmy LED 
wymagamy 2 zdjęcia w celu potwierdzenia że działa w użytku domowym:
(1-zdjęcie pomieszczenia w którym taśma działa, 2-zdjęcie taśmy z bliska)

GWARANCJA 3 lata - dla taśm LED stosowanych do obiektów komercyjnych
*mozliwe jest wykupienie rozszerzenie okresu gwarancji do 5 lat - ustalane indywidualnie 

Mój koszyk

Nie masz produktów w koszyku.