Kingled Justreview
Sklep on-line działa. Wysyłki bez opóźnienia. Towar jest. Sklep stacjonarny otwarty.
×

Rejestracja

Informacje profilowe

Dane logowania

Administratorem moich danych jest MKCompany Michał Kozioł prowadzący działalność gospodarczą pod firmą o tej samej nazwie.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest MKCompany Michał Kozioł. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Administratorem Danych pod adresem ul. Fabryczna 15, 31-553 Kraków lub email: sklep@kingled.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności.

Zaloguj

Pole imię jest wymagane!
Pole nazwisko jest wymagane!
Zawartość pola imię jest nieprawidłowe!
Zawartość pola nazwisko jest nieprawidłowa!
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy!
Adres e-mail jest wymagany!
Ten adres e-mail jest już zarejestrowany!
Pole hasło jest wymagane!
Zawartość pola hasło jest nieprawidłowa!
Hasło musi posiadać conajmniej 6 znaków!
Hasło nie może mieć więcej niż 16 znaków!
Wprowadzone hasła nie są takie same!
Akceptacja warunków i postanowień jest wymagana!
Zgoda jest wymagana!
Adres e-mail lub hasło jest nieprawidłowe!

Taśma zoomLED® 60 LED CCT Ciepło-Zimna 3000-6000K IP20 24V 6W

Więcej widoków

4736 Taśma zoomLED® 60 LED CCT Ciepło-Zimna 3000-6000K IP20 24V 6W

Kod produktu: 24 1206067

Producent: zoomLED

Only 9373 left

brutto 26,90 zł netto 21,87 zł

Dostępność: Towar dostępny

Czas dostawy: 2 dni

  • +
  • -
LUB
Zadaj pytanie do produktu
Zamów indywidualną wycenę
Pobierz kartę produkt

Szczegóły

Cena dotyczy 1mb - taśma sprzedawana jest w wielokrotności metra.
Maksymalny jeden cały odcinek to 5m.

Taśma LED CCT ciepło-zimna (3000K - 6000K)

Taśma LED umożliwiająca za pomocą pilota, płynne zmienianie barwy światła pomiędzy barwą ciepłą (3000K) a barwą neutralną (6000K).
Koniec z dylematem jaką barwę światła wybrać

Dzięki taśmie Ciepło-Zimnej, możesz ustalić dowolną barwę światła w zakresie od barwy ciepłej do barwy zimnej. W jednej diodzie tej taśmy LED, znajdują się dwie mniejsze, jedna ciepła i jedna zimna, a kolor światła ustawia się (przy pomocy sterownika do taśmy LED) poprzez mieszanie barwy ciepłej z zimną. Można włączyć tylko diodę ciepłą, tylko diodę zimną, lub je mieszać co da barwę pośrednią czyli 4000K. Barwy można ze sobą swobodnie mieszać i tak np: włączając diodę ciepłą na 20% a diodę zimną na 80% uzyskasz barwę światła ~5000K. Od teraz nie musisz się zastanawiać jaki kolor światła wybrać do Twojego pomieszczenia.
 

Piękne kolory otoczenia - wysoki współczynnik oddawania barwa CRI (RA)+85

Światło może dodać bardzo dużo atrakcyjności oświetlanemu pomieszczeniu lub obiektowi, ale może też bardzo dużo zabrać! Taśmy zoomLED® emitują światło które idealnie oddaje naturalne kolory otoczenia. Markowe diody LED, świecą pięknym światłem, podobnym do ideału czyli słońca. Jakość światła podaje się współczynnikiem CRI (RA), gdzie słońce to ideał więc ma 100 na 100 punktów. Taśmy zoomLED® świecą pięknym, naturalnie wyglądającym światłem a w testach laboratoryjnych uzyskują +85 punktów (CRI +85), co oznacza że idealnie oddają naturalne kolory otoczenia, a ludzie oko nie jest w stanie odróżnić tego światła od słoncznego, co również ma duży wpływ na odprężenie oczu, ponieważ w sztucznym świetle o niskim współczynniku CRI (RA) ludzie oczy szybko się męczą.

Równa l
inia światła na całej długości - nawet przy długich odcinkach

Taśma zbudowana jest z selekcjonowanych diod LED. Diody które trafiają na taśmę mają taki sam BIN, czyli świecą takim samym odcieniem barwy światła. Dzięki selekcji diod, nawet jeśli oświetlasz długi odcinek, np: sufitu, to cały sufit wygląda tak samo, właśnie dzięki temu że diody LED świecą dokładnie takim samym światłem. Selekcjonowanie diody LED to "luksusowa" usługa w świecie produkcji taśmy LED, dlatego większość tanich taśm, na długich odcinkach świeci zróżnicowanym odcieniem światła. 
Urządzenia działające z taśmą LED

1. Zasilacz (urządzenie niezbędne do działania taśmy LED)


2. Sterownik (montowany za zasilaczem, do sterownika wchodzi napięcie zasilające 24V)
*sterownik można pominąć, nie jest potrzebny do działania taśmy LED, ale daje możliwość ustawienia natężenia światłaJak dobrać zasilacz do taśmy LED?

1. sprawdź ile Wat pobiera taśma LED na 1m

2. pomnóż ilość metrów które montujesz x moc taśmy LED

przykład: 7 metrów taśmy LED o mocy 6W - potrzebujesz zasilacz minimum 42W (zasilacz może być większy, ale nie może być mniejszy)

3. wybierz zasilacz większy, absolutnie nie mniejszy niż potrzebujesz

 Po kilku latach nadal takie same światło


Światło tej taśmy nie słabnie w zauważalnym stopniu z biegiem czasu, a barwa światła nie zmienia swojego odcieniu. Dzięki temu że produkt zbudowany jest z markowych, selekcjonowanych diod LED, które są w skuteczny sposób ograniczane przez doskonale dobrane rezystory, taśma zoomLED® na długie lata zachowuje swoje właściwości. Diody LED w tej taśmie mogą mieć o wiele wyższą wydajność świetlną niż jest ustawiona, ale dzięki ograniczającym moc na diodzie rezostorą , diody nie są eksploatowane w maxa swoich możliwości.  Dobre rozłożenie ciepła wydłuża żywotność


Dzięki podwójnej warstwie podkładu PCB i grubym miedzianym ścieżką które są poprowadzone w taśmie zoomLED®, ciepło które wytwarza się przy świeceniu, nie zostaje bezpośrednio na diodzie LED, tylko jest rozkładane na całej powierzchni taśmy a następnie przekazywane do podłoża na które taśma jest naklejona, którym najlepiej żeby było aluminium, ponieważ doskonale odprowadza ciepło. Im niższa temperatura pracy paska LED, tym dłuższa żywotność. Grube miedziane ścieżki, oprócz dobrego rozkładania ciepła, zapewniają również równomierne rozejście się po całej długości taśmy, napięcia którym są zasilane diody LED.Zasilanie napięciem 24V to mnóstwo korzyści


Na taśmie LED zasilanej napięciem 24V płynie mniejszy prąd niż na taśmie na 12V. Dzięki temu, na pasku jest mniejsza energia, więc wytwarza się mniejsze ciepło, a im mniej ciepła tym dłuższa żywotność diody LED. Zasilanie na 24V to również mniejsze spadki napięcia, które rozchodzi się po pasku, więc można tworzyć dłuższe odcinki światła. Dodatkowym i bardzo pomocnym aspektem jest fakt że potrzeba 2x mniejszej mocy sterowników, przydatnych do kontrolowania światła w taśmach LED na 24V!Doskonałe klejenie do podłoża


Taśma zoomLED® od dołu podklejona jest markową taśmą klejącą firmy 3M, co gwarantuje mocne i trwałe przyklejenie do podłoża (podłoże musi być gładkie oraz odtłuszczone). Gwarancja 3 lata


Jesteśmy pewni jakości tego produktu, dlatego dajemy wyższą ponad przeciętną długość okresu gwarancji, niezależnie czy taśmy świeca w obiektach domowych czy komercyjnych!


 

Pobierz deklarację zgodności CE   

Pobierz instrukcję montażu tasmy LED  Do czego można wykorzystać taśmę LED?

Taśma jest liniowym źródłem światła, czyli tworzy piękne linie światła. Można ją wykorzystać jako główne i jedyne źródło oświetlenia, lub jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Idealnie sprawdza się jako doświetlenie sufitów podwieszanych, albo krawędziowe oświetlenie ścian. Taśma LED doskonale doświetla blaty kuchenne, oraz pięknie ozdabia półki, których podświetlenie dodaje uroku pomieszczeniu. Taśma służy również jako oświetlenie schodów, które nie tylko oświetla ale również ozdabia. Z taśmy LED można robić lampy, lub stosować ją jako oświetlenie regałów sklepowych, żeby przyciągnąć uwagę Klientów do produktów. Taśma LED ma mnóstwo zastosowań.

Taśmy LED

Taśmy LED mają coraz więcej użytkowników doceniających ich cechy, których próżno szukać w zwyczajnych żyrandolach czy lampach stojących. Cała magia polega na tym, że diody LED umocowane zostały na specjalnych paskach, przez co nareszcie istnieje możliwość oświetlania pomieszczeń liniowo, co ma wiele zalet.

W mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych montujemy taśmę LED na suficie, a strumień światła kierujemy na boczne ściany. Odbite w ten sposób światło zostanie odpowiednio zmiękczone i będzie zdecydowanie mniej ostre, w efekcie uzyskamy stan, kiedy w pokoju będzie znacznie milsza atmosfera. Doceni to każdy członek rodziny, który wraca zmęczony wieczorem do swojego mieszkania i chce jeszcze coś porobić, ale nie ma specjalnej ochoty być rażona światłem.

Oczywiście domowe zakątki to nie jedyne miejsca, gdzie taśmy LED świetnie się sprawdzają. Równie dobrze można ich użyć w biurze lub warsztacie, a nawet w pracowni artystycznej. Serio. Zazwyczaj nad przestrzenią roboczą mamy jeszcze wiszące szafki lub inne rzeczy tego typu. Mocujemy więc na nich taśmy LED, pomiędzy blatem a tymi szafkami. W efekcie mamy świetle oświetloną przestrzeń do pracy.

Taśmie LED nie sposób odmówić licznych zastosowań dekoracyjnych, w kwestii których wiele zależy już od naszej kreatywności. Taśmę można dać na półkę, dookoła mebla lub w inne miejsce, gdzie będzie przyciągać uwagę i uzupełniać wystrój wnętrza. Podobnie taśmy sprawdzą się reklamie. Taśma LED może oświetlać kaseton reklamowy lub stoisko reklamowe.Cena dotyczy 1mb - taśma sprzedawana jest na metry. Taśmy można ze sobą łączyć.Specyfikacja techniczna:

Taśma ciepło-zimna z możliwością regulacji barwy od ciepłej (3000K) do zimnej (6000K)


Napięcie zasilania: 24V DC


Zastosowane diody: SMD 5052 LED


Ilość diód / 1m: 60 SMD


Pobór mocy / 1m: 6W


Strumień świetlny / 1m: 545lm

Wydajność: 90 lm / W


Wskaźnik oddawania barw: RA ≥ 85 


Stopień ochrony: IP20


Możliwość cięcia: tak, co 10 cm


Grubość podkładu PCB: 2 warstwy

Ścieżki zasilające wykonane z miedzi


Podkład: biały laminat


Szerokość: 8mm 

Maksymalna długość rolki: 5 mb


Od spodu: samoprzylepna taśma klejąca 3M

Mozliwa regulacja natężenia oraz barwy światła (za pomocą sterowników)


Żywotność: 50 000 godzin świecenia


Współczynnik strumienia świetlnego po 50000 godzin świecenia : 30% 


Certyfikaty: CE, RoHs


Gwarancja: 3 Lata

Urządzenia działające z taśmą LED

1. Zasilacz (urządzenie niezbędne do działania taśmy LED)2. Sterownik (montowany za zasilaczem, do sterownika wchodzi napięcie zasilające 24V)
*sterownik można pominąć, nie jest potrzebny do działania taśmy LED, ale daje możliwość ustawienia natężenia światła
Jak dobrać zasilacz do taśmy LED?


1. sprawdź ile Wat pobiera taśma LED na 1m


2. pomnóż ilość metrów które montujesz x moc taśmy LED

przykład: 7 metrów taśmy LED o mocy 6W - potrzebujesz zasilacz minimum 42W (zasilacz może być większy, ale nie może być mniejszy)

3. wybierz zasilacz większy, absolutnie nie mniejszy niż potrzebujesz


 Mój koszyk

Nie masz produktów w koszyku.