fbpx

Realizacje

Przedstawiamy galerię naszych wybranych realizacji

*większość realizacji to czyjeś wykonanie przy zastosowaniu naszych produktów.


Hotel Miodowa w Krakowie

Przedstawiamy piękną realizację, hotel Miodowa, w którym zastosowano lampy LED naszej produkcji oraz nasze taśmy LED.

Przy tej realizacji nie tylko dostarczaliśmy towar, ale również wnieśliśmy duże wsparcie merytoryczne, pomocne dla inwestora przy wyborze odpowiednich rozwiązań oświetleniowych.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie schodów – taśma LED w profilach pod stopniami

Realizacja poniżej przedstawia podświetlenie schodów, które przy zastosowaniu naszych produktów stworzyło niesamowity efekt wizualny ale także ważny aspekt funkcjonalny dla domowników.

Schody zostały na etapie obróbki stolarskiej przygotowane pod liniowe listwy LED poprzez wykonanie frezów umożliwiających umieszczenie w nich profili aluminiowych z taśmą LED.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie krawędzi schodów

Jak widzą Państwo na przedstawionej poniżej realizacji oświetlenie schodów zostało wykonane na ich krawędziach. Schody podobnie jak różne typy pomieszczeń można oświetlić na kilka bardzo ciekawych a zarazem intersujących sposobów. Nasz klient z pewnością wybrał bardzo niebanalne a zarazem pięknie prezentujące rozwiązanie oświetlając je właśnie od boku.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Taśma LED w podbitce dachowej

Super sposób na oświetlenie domu. Taśma LED w podbitce dachowej. Tworzy piękny efekt równomiernego oświetlenia elewacji budynku. Taśma LED została zamontowana w wodoodpornym profilu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Kuchnia – prywatne mieszkanie Wieliczka

Zdjęcia kuchni naszego klienta z Wieliczki w doskonały sposób przestawiają w jak bardzo prosty a zarazem efektywny sposób można oświetlić blat kuchenny oraz wyeksponować półki kuchenne.

Zastosowany dodatkowo system szynowy świetnie komponuję się z tego typu oświetleniem.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie schodów – mieszkanie prywatne

Przedstawiamy Państwu kolejną realizację wykonanego oświetlenia schodów w prywatnym mieszkaniu.

Taśma LED została umieszczona w profilach aluminiowych, które kolejno zostały umieszczone w podstopnicy każdego schodka. Umożliwiło to stworzenie niebanalnego i przyjemnego oświetlenia.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Listwa przypodłogowa z taśmą LED – prywatne mieszkanie

Każde mieszkanie wyposażone jest w listwy przypodłogowe. Nowoczesnym, atrakcyjnym i wartym rozważenia rozwiązaniem jest skorzystanie z rozwiązania, jakie przynoszą nam listwy przypodłogowe z umieszczoną taśmą LED. Spełnią one wszystkie funkcje, jakie spełniają tradycyjne listwy, a równocześnie będą dodatkowym, nowoczesnym i atrakcyjnym wizualnie elementem wykończeniowym każdego pomieszczenia.

W poniższej realizacji taśma LED została umieszczona w profilu aluminiowym w listwie przypodłogowej, która współpracuje z czujnikiem ruchu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Profile aluminiowe z taśmą LED w ścianie – mieszkanie prywatne

Na zdjęciach poniżej kontynuujemy realizację oświetlenia w mieszkaniu prywatnym z wykorzystaniem profili aluminiowych do zatynkowania, które wraz z wklejoną taśmą LED tworzą piękne, ciągłe linie światła na ścianie.

Jak widać, profile wraz z taśmą LED to doskonały sposób na uzyskanie wspaniałych efektów w naszych wnętrzach. Pomieszczenie wyposażone w ten typ oświetlenia zyska na atrakcyjności, stanie się ciekawie i nowocześnie wykończone, zyskując jednocześnie na funkcjonalności.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy szynowe LED – prywatne mieszkanie

W prezentowanym Państwu prywatnym mieszkaniu przedstawiamy kolejny element wykończenia wnętrza jakim są szynoprzewody wraz umieszczonymi na nich oprawami LED.

Szynoprzewody i umieszczane na nich nieduże reflektory świetnie bowiem doświetlają elementy dekoracyjne, ale też zapewniają odpowiednią jasność nad stołem, kanapą czy w narożnikach pomieszczenia.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Galeria sztuki MAG – dużo światła o wysokim (CRI)

Oświetlenie do galerii wnętrz musi doskonale rozświetlać wszystkie eksponaty, oraz doskonale odwzorowywać ich naturalny wygląd kolorów, więc ważne jest zarówno natężenie światła oraz wysoki współczynnik oddawania barw.

Żeby spełnić wysokie wymagania galerii sztuki, zastosowaliśmy lampy liniowe w formie prostokąta, z mocnym światłem o wysokim RA (CRI)

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy LED w biurowcu CLICK COMMUNITY

Powierzchnię biurową, salę konferencyjną oraz stanowiska pracy w Click Community oświetlają produkowane przez nas lampy liniowe LED marki zoomBASIC. Ciekawa aranżacja rozmieszczonych opraw w różnej konfiguracji umożliwiły stworzenie niebanalnego i świetnie doświetlonego biura.

Oświetlenie biura oraz stanowisk pracy to nie lada zadanie, ale dla każdego naszego klienta jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie dopasowane rozwiązanie.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampa liniowa LED do łazienki

Zdjęcia łazienki naszej klientki przedstawiają oświetlenie z wykorzystaniem lampy liniowej marki zoomLED naszej produkcji. Odpowiednio dobrana barwa światła oraz moc oprawy sprawiają że w łazience jest bardzo dużo światła. Każdą naszą lampę jesteśmy w stanie dodatkowo zabezpieczyć aby w pełni zapewnić jej ochronę przed panującą w łazience wilgocią.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy liniowe LED w Bibliotece w Żorach

Przedstawiamy naszą kolejną realizację z wykorzystaniem lamp naszej produkcji w Bibliotece w Żorach. Lampy zostały wykonane pod specjalne zamówienie dla naszego klienta. Zarówno kolor obudowy, barwa światła oraz moc oprawy zostały adekwatnie dobrane do wielkości pomieszczenia.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Salon fryzjerski Barber

Zdjęcia salonu fryzjerskiego naszego klienta przedstawiają stanowiska pracy oraz recepcję oświetloną lampami wiszącymi naszej produkcji marki zoomLED. Każda lampa pod kątem wymiarów oraz temperatury barwowej została wykonana i dopasowana do potrzeb i wizji naszego klienta.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie wyspy kuchennej – lampa RAMA

Poniżej zamieszczamy zdjęcie wykonanej realizacji oświetlenia kuchni oraz wyspy kuchennej z wykorzystaniem lampy naszej produkcji marki zoomLED. Piękna, ciągła linia światła z lampy w odpowiedni sposób zapewnia oświetlenie nad wyspą kuchenną a dodatkowo niebanalny wygląd świetnie komponuje się z całym wykończeniem wnętrza.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy LED w biurze EDRONE

Przedstawiamy kolejną realizację oświetlenia powierzchni biurowej z zastosowaniem lamp naszej produkcji marki zoomBASIC. Dzięki fachowemu i indywidualnemu podejściu do każdego projektu z osobna, nasza firma budzi pełne zaufanie wśród swoich klientów. Ciekawa kombinacja rozmieszczenia opraw umożliwia uzyskanie bardzo ciekawej aranżacji wnętrza.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Taśma RGBCCT w prywatnym mieszkaniu

Podobno ogranicza nas tylko wyobraźnia. Na pewno nie ogranicza nas taśma RGBCCT, która ma w sobie wszystkie kolory, łącznie z diodami ciepłą i zimną, więc na prawdę można ustawić każdy kolor światła jaki wymyślisz.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Biura firmy WAWEL (słodycze)

W biurach firmy Wawel zaproponowaliśmy oświetlenie z wykorzystaniem lamp w kształcie prostokąta oraz kwadratu marki zoomLED. Wielkość i gabaryty lamp robią naprawdę ogromne wrażenie a co ważne zastosowanie jednej lampy umożliwiło idealne oświetlenie stanowisk pracy w całym pomieszczeniu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Listwy przysufitowe i oświetlenie LED – Apartament Kraków

Poniżej zamieszczamy zdjęcia pęknie wykończonego apartamentu w Krakowie z wykorzystaniem gzymsów (listw przysufitowych), które w subtelny sposób zasłaniają karnisz a wklejona taśma LED nadaje całemu pomieszczeniu przytulnego a zarazem eleganckiego akcentu.

Nasz klient dodatkowo zdecydował się oświetlić korytarz wykorzystując lampy TUBY oraz jako główne oświetlenie w kuchni zastosował oprawy wpuszczane w sufit podwieszany.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Bank Spółdzielczy w Łodzi

Nasz klient wykonał oświetlenie banku z wykorzystaniem lamp naszej produkcji marki zoomLED. Długość wszystkich opraw została dostosowana i dopasowana do wielkości i aranżacji wnętrza banku. Udzieliliśmy merytorycznej porady odnośnie mocy lamp oraz barwy światła która działa pobudzająco i mobilizując do działania i pracy.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie nad wyspą kuchenną

Prezentujemy bardzo interesujący projekt oświetlenia wyspy kuchennej przy zastosowaniu jednej długiej lampy wiszące marki zoomLED. Poza świetnym oświetleniem powierzchni roboczej na blacie, lampa świetnie komponuje się nowoczesnym designem całej kuchni.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie blatu w kuchni

Nasz klient zdecydował się na oświetlenie blatów w kuchni z wykorzystaniem taśmy LED, która została umieszczona w nawierzchniowym profilu aluminiowym. Jak doskonale widzą Państwo na zdjęciach cała powierzchnia robocza blatu kuchennego jest bardzo dobrze oświetlona. Barwa światła została dopasowana, aby w pełni oddawać naturalne kolory produktów. Umożliwia to komfortowe i wygodne przygotowywanie posiłków.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Klub muzyczny SCENA54

Lampy które oświetlają klub SCENA54, zostały wykonane przez ślusarza artystę, a źródłem światła w tych lampach są nasze taśmy LED. Odpowiednio dobrana temperatura barwowa oraz moc taśmy LED umożliwiła stworzenie niesamowitego oświetlenia w klubie.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Dworzec PKP pod Galerią Krakowską

Oświetlenie taśmą LED jak Państwo widzą  na załączonym zdjęciu poniżej znajduje swoje zastosowanie we wszystkich typach pomieszczeń i budynków. Zastosowana taśma LED o temperaturze barwowej 6000K tworzy piękną linię oświetlając przejście między dworcem PKP a Galerią Krakowską.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Salon z gzymsem LED – prywatne mieszkanie Kraków

Projekt mieszkania prywatnego w Krakowie pokazuje w jak prosty a zarazem ciekawy sposób można stworzyć aranżację oświetlenia z wykorzystaniem list przysufitowych  oraz taśmy LED o temperaturze barwowej 6000K, która została umieszczona na płaskowniku w celu odprowadzenia ciepła z taśmy LED.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Nowoczesny apartament

Przedstawiamy kolejny interesujący projekt mieszkania, gdzie zastosowana została nasza taśma LED o różnej temperaturze barwowej. Jak widać na realizacji apartament oświetlony został z wykorzystaniem taśm LED oraz żarówek w różnych temperaturach barwowych. 

Spectrum zastosowań taśm LED jak sami Państwo widzą jest bardzo szerokie. Taśma LED może zarówno oświetlić sufit podwieszany, szafkę RTV ale także łóżko w sypialni, które dzięki podświetleniu sprawia wrażenie jakby unosiło się w powietrzu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie blatu oraz wyspy kuchennej

Przedstawiamy kolejną, aczkolwiek niemniej ciekawą realizację z wykonanym oświetleniem blatu oraz wyspy kuchennej. Nasz klient wykorzystał taśmę LED wklejoną do profili aluminiowych, które kolejno zostały umieszczone w specjalnie przygotowanych wcześniej frezach w meblach. Jako dodatkowe oświetlenie wybrał lampy TUBY.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Sauna z podświetleniem taśmą LED

Przedstawiamy przyhotelową saunę w której zastosowano oświetlenie taśmą LED. W saunach występują wysokie temperatury więc żeby taśma LED świeciła w niej długo i bezawaryjnie musi być odpowiednio dobrana.

My do sauny dobieramy taśmy LED wodoodporne ale absolutnie nie w silikonie który zatrzymuje ciepło, tylko z warstwą ochronnego lakieru (NANO powłoka. Nano powłoka nie zatrzymuje tak jak silikon ciepła na diodach LED, więc taśma z warstwą NANO nadaje się do użytkowania w saunie.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Przedpokój z podwieszanym sufitem i taśmą LED

Zastosowanie taśmy LED wzdłuż ściany na półce sufitu podwieszanego wraz z tubami umieszczonymi w jednej ciągłej linii na suficie jak Państwo widzą  tworzy naprawdę bardzo ciekawą aranżację długiego korytarza w mieszkaniu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Taśmy LED w hotelu DMD MODULAR

W hotelu DMD MODULAR zaproponowaliśmy naszemu klientowi wykorzystanie taśm LED oraz profili architektonicznych w ścianach oraz w sufitach. Umożliwiły one uzyskanie niebywale nowoczesnego oświetlenia korytarzy oraz pokoi hotelowych. Piękna ciągła linia światła z pewnością dodaje uroku i elegancji każdemu pomieszczeniu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy LED w biurach SOCIAL MEDIA NOW

Prawidłowe oświetlenie sali konferencyjnej to wymagające zadanie. U naszego klienta zaproponowaliśmy lampy naszej produkcji zoomLED. Wymiary, moc oraz barwa opraw została dobrana adekwatnie do wielkości pomieszczeń.  Dzięki odpowiednio dobranej szybce w naszych lampach redukujemy efekt rażenia.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampa kinkiet LED nad lustro

Smukła lampa LED do montażu nad lustrem w łazience dzięki liniowemu rozproszeniu światła doskonale doświetla powierzchnię i osobę stojącą przed lustrem. Nasz klient zdecydował się na barwę światła 4000K i jak widać na załączonych zdjęciach kinkiet idealnie komponuje się z pozostałym wyposażeniem łazienki.

Lampy liniowe to bardzo nowoczesny styl lamp który pasuje do nowoczesnych przestrzeni ale również ze względu na swoją prostotę doskonale zgrywają się również z tradycyjnym stylem wykończenia wnętrz. 

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Restauracja Błękitna Laguna – Kraków

Poniżej przedstawiamy Państwu kolejną realizację z wykorzystaniem naszych taśm LED. Nasz klient zdecydował się oświetlić sufit podwieszany w swojej restauracji montując taśmę RGBW, więc poza możliwością ustawienia różnych kolorów światła ma możliwość również włączenia barwy białej, neutralnej 4000K. Aby całość oświetlenia sprawnie działała zaproponowaliśmy odpowiedni zasilacz, odbiornik oraz pilot.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Sklep przyciągający Klienta

Światło to doskonała forma przyciągnięcia Klienta. Reklama dźwignią handlu, a przyciągnięcie uwagi i zaznaczenie swojej obecności przez sklep całodobowy, to wspaniały sposób na dobre wyniki sprzedażowe.

Do oświetlenia tego sklepu zastosowano taśmą LED zmieniającą kolory, która świetnie przyciąga wzrok i uwagę przechodzących osób.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie LED schodów – prywatne mieszkanie

Przedstawiamy Państwu projekt oświetlenia schodów w prywatnym mieszkaniu. Taśma LED umieszczona w profilu aluminiowy w podstopnicy schodów pełni rolę nie tylko dekoracyjną, ale także ważny aspekt funkcjonalny w mieszkaniu. Wąski, ciemny korytarz nabrał przyjemnego blasku.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Myjnia 44DETAILING

Żeby dokładnie umyć samochód a później nałożyć drogą i porządną warstwę ochronną lakieru, potrzeba dużo światła. To jest precyzyjna praca, więc musi być wszystko widać.

W tej myjni zastosowaliśmy lampy przemysłowe LED, które dobrze oświetlają ale nie rażą, bo światło wydobywa się z ich pełnej długości a nie z jednego mocnego punktu.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Żłobek z przyjemnym nie rażącym światłem LED

Ile i jakie światło powinno być w żłobku? Dzieci muszą się tam czuć przyjemnie, a Panie które tam pracują, nie mogą robić się senne od światła, a światło ciepłe powoduje senność. Z drugiej strony całkiem białe światło nie stwarza “przytulnej” atmosfery, dlatego do żłobka polecamy barwę światła 4000K, pomiędzy ciepłą a całkiem białą.

Panele LED to budżetowo bardzo korzystne rozwiązanie i równocześnie ładne, bo panele są estetyczne. A co ważne panele downlight LED świecą całą swoją powierzchnią, więc nie rażą w oczy.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy szynowe tworzące klimat w bartajski.pl

Nasz klient zdecydował się w swoim lokalu na zastosowanie szyn jednofazowych z lampami przystosowanymi do tego systemu. Szynoprzewody świetnie komponują się z wystrojem wnętrza dodając mu niesamowitego uroku i charakteru.


Systemy szynowe pozwalają na skierowanie światła w dowolne miejsce oraz instalację wielu lamp na jednej szynie co jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają wielu punktów z przewodami umożliwiającymi podłączenie kilkunastu źródeł światła na suficie.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Wiata oświetlona taśmą LED

Przedstawiamy kolejną realizację oświetlenia z wykorzystaniem naszej taśmy LED. Ze względu na fakt iż taśma LED musi być odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne została ona przed montażem pokryta NANO powłoką, która zwiększyła jej odporność na wilgoć. Dodatkowo została umieszczona w profilu wodoodpornym.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Lampy LED liniowe w księgarni BONITO

Księgarnia naszego klienta została oświetlona z wykorzystaniem naszych lamp liniowych marki zoomLED. Długość wszystkich opraw została dostosowana i dopasowana do aranżacji wnętrza księgarnia. Udzieliliśmy merytorycznej porady odnośnie barwy światła która jest pobudzająca oraz świetnie oświetla wszystkie ekspozycje książek.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Sala konferencyjna SKK z lampami na wymiar

Nasz klient oświetlił swoją salę konferencyjną w biurze lampą naszej produkcji marki zoomLED. Stworzyliśmy dla niego oprawy w kształcie heksagonów, które nadały niebanalnego wyglądu i charakteru pomieszczeniu a co ważne świetnie oświetlają salę konferencyjną. Wymiary i moc lampy została dostosowana do wielkości pomieszczenia.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Magazyn sklepu decofire.pl

Odpowiednie oświetlenie hal magazynowych to podstawa, jeśli chodzi o ergonomię i bezpieczeństwo pracy. W tego typu obiektach trzeba zadbać o naprawdę dobre oświetlenie, dlatego też u naszego klienta zostały zastosowane naświetlacze LED. Rozmieszczenie i moc naświetlaczy zostało dobrane adekwatnie do wielkości i wysokości hali magazynowej.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Prywatna przychodnia lekarska

Oświetlenie poczekalni w placówkach medycznych to bardzo istotny aspekt w tego typu obiektach. Dlatego też dla naszego klienta staraliśmy się dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie i zaproponowaliśmy panele sufitowe LED, które dają jednolite światło. Są one łatwe w montażu i wymianie a dodatkowo wyglądają bardzo elegancko.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Salon ze sprzętem HI-FI

Szafka RTV jest doskonałym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza salonu lub pokoju dziennego. Prawdziwą ozdobą są półki z oświetleniem LED. U naszego klienta została zastosowana nasza taśma LED. Została ona umieszczona w profilu aluminiowym, który został przytwierdzony do szafki.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Biuro kingLED.pl

Taśma LED w profilach aluminiowych zamkniętych mleczną szybką i druga która świeci w górę, zamontowana na profilach pod sufitem.

Przyjemne światło bo odbite. Odbite światło jest “miękkie” czyli nie męczy oczu. Biuro rozświetla taśma LED skierowana w stronę sufitu i dopiero z odbicia światła z tej taśmy jest rozświetlone biuro. Taśmy LED schowane w profilach aluminiowych, dają tylko ozdobny efekt, a przede wszystkim mają nie razić ani nie odbijać się w ekranie monitora, więc świeca przez grube mleczne szybki.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Biurowiec Solidarności z lampami LED wpuszczanymi

Dla naszego klienta wykonaliśmy specjalne lampy w kształcie kwadratów. Zastosowana wewnątrz taśma LED została odpowiednio dobrana pod kątem mocy oraz temperatury barwowej do wielkości całego pomieszczenia. Lampy o wyglądzie ramy są dopełnieniem wystroju nowoczesnego biura.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Restauracja GastroHuta

Oświetlenie w restauracjach spełnia nie tylko ważną role pod kątem oświetlenia, ma ono również duży wpływ na wygląd wnętrza. W realizacji poniżej projekt oświetlenia opiera się na żarówkach LED o różnej mocy oraz w różnej temperaturze barwowej. Ciepłe żarówki typu filament tworzą przytulny i miły nastrój w lokalu, idealnie komponując się z całym wystrojem wnętrza.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Restauracja na Jubilacie w Krakowie

Elegancka restauracja na najwyższym piętrze w Jubilacie została wyposażona w nasze taśmy LED. Oświetlenie sufitu podwieszanego oraz ścian w lokalu robi naprawdę fenomenalne wrażenie. Jak widać na zdjęciach poniżej zastosowanie taśm LED o różnej temperaturze barwowej to bardzo ciekawa alternatywa.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Sklep z odzieżą dla dzieciaków

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawe oświetlenie półek w szafie z odzieżą w sklepie jednego z naszych klientów. Światło pięknie prezentuje ekspozycję odzieży wewnątrz przyciągając bardzo mocno wzrok klientów. Została tam zastosowana ciepła taśma LED o temperaturze barwowej 3000K oraz profil aluminiowy.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Oświetlenie regałów wystawowych w markecie

Oświetlenie półek i regałów w sklepie ma niewątpliwie ogromny wpływ na przyciągniecie uwagi klientów. Zdecydowanie chętniej sięgniemy po słodycze, które bardzo atrakcyjnie wyglądają na takim regale. U naszego klienta zastosowanie zostały gotowe oprawy meblowe liniowe serii BASIC.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Sklep z farbami oświetlony lampą LED prostokątną wiszącą

W sklepie z farbami została zamontowana naszej produkcji lampa w kształcie prostokąta marki zoomLED. Wielkość i moc lampy została bardzo dobrze przemyślana aby dobrze oświetlić pomieszczenie oraz ekspozycje w sklepie. Kluczową rolę pełni temperatura barwowa lampy mianowicie 4000K, która daje białe, neutralne światło nie przekłamując tym samy palety kolorów farb.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji:


Hotel Barki na wodzie

Niebanalny i nowoczesny hotel Barki na wodzie został wyposażony w nasze taśmy LED oraz profile architektoniczne. Korytarz w hotelu prezentuje się naprawdę fenomenalnie a światło które pada ze ścian oraz z sufitu świetnie oświetla całą jego powierzchnię. Odpowiednio dobrana taśma LED oraz szybki w profilach architektonicznych umożliwił uzyskanie pięknej ciągłej linii światła na ścianach oraz suficie.

Produkty zastosowane w powyższej realizacji: