Gzymsy z wmontowaną taśmą LED to nowy trend! Na czym to polega?

 

Gzymsy pod LED montuje się tak jak tradycyjne gzymsy, w zagięciu pomiędzy ścianą, a sufitem, ale trzeba zostawić minimum 7 cm odstępu od sufitu, żeby móc zmieścić taśmę LED. Montaż gzymsu z taśmą LED, powoduje że pomieszczenie optycznie się powiększa, a światło odbite od sufitu, oświetla wnętrze, ale nie męczy.

 

Jest to doskonała metoda, na stworzenie, nastrojowego światła. To idealna metoda oświetlenia pomieszczenia, ponieważ światło jakie oświeca nasze wnętrze, powinno być odbite (nie powinno być widać źródła światła), a w tym przypadku, nie widać taśmy, taśma nie świeci w stronę pomieszczenia, tylko w stronę sufitu, a sufit odbija światło.

 

W gzymsie przygotowane jest specjalne wyżłobienie, w którym montuje się taśmę LED, ustawiając ją w stronę środka pomieszczenia, lub w stronę ściany.

  

Taśma montowana w stronę ściany - taki sposób montażu, zapewni nam, mocny efekt podświetlenia krawędzi pomieszczenia.

 

Taśma montowana w stronę środka pomieszczenia - taki sposób montażu spowoduje, że światło emitowane z taśmy LED, rozleje się równomiernie po suficie *ale światło potrzebuje miejsca na rozejście się, dlatego jeśli chcemy żeby rozchodziło się równomiernie, musimy zostawić minimum 15 cm odstępu od sufitu).

 

 

 

Montaż: gzymsy montuje się na specjalnych klejach do styroduru. My polecamy, pomóc sobie, klejem na ciepło, co znacznie przyśpiesza prace montażowe.

 

 


Potrzebujesz oświetlenia? Napisz od nas o indywidualną wycenę!

(12) 350 64 84

Kraków
ul. Grunwaldzka 28

Skorzystaj z formularza:

* wymagane pola