Jaki profil do elewacji?

Jaki profil do elewacji?

Jakie rodzaje oświetlenia są najlepsze do oświetlenia elewacji?

Oświetlenie liniowe LED oferuje niezrównaną elastyczność w projektowaniu, umożliwiając kreatywne podkreślenie linii architektonicznych budynku oraz tworzenie unikalnych efektów wizualnych. Możliwość regulacji jasności i koloru światła pozwala na dostosowanie elewacji do różnych okoliczności oraz podkreślenie estetyki budynku. Jednym z najchętniej wybieranych produktów jest Gotowa oprawa LED hermetyczna IP68 zoomLED® AQU, jej główną zaletą jest przede wszystkim wodoszczelność oraz odporność na warunki “ekstremalne” z jakimi mamy do czynienia na zewnątrz.

Gotowa oprawa LED hermetyczna IP68 IK8 do oświetlenia elewacji domu zoomLED® AQU Zobacz produkt

Sugerowany sposób montażu

Gotowa oprawa LED hermetyczna IP68 zoomLED® AQU jest niezwykle trwałą oprawą, aczkolwiek aby w momencie jej wymiany nie niszczyć całej elewacji sugerujemy montaż w specjalnej listwie do boniowania. Jak widać na zdjęciu poniżej, listwa wymiarowo odpowiada oprawie. Warto również zastosować korytko kablowe, które zamaskuje przewód, a więc oprawa będzie wyglądać bardziej estetycznie, a sam montaż nie będzie sprawiał problemu.

Pamiętaj, że oprawę możesz ciąć pod dowolnym kątem co daje elastyczność w jej montażu.

Q&A

Jaka jest linia cięcia oprawy
Gotową oprawę LED hermetyczna IP68 zoomLED® AQU 4000K lub 3000K możesz ciąć w dowolnym miejscu bez utraty ciągłości świecenia.

Czy po docięciu stracę moją gwarancję na produkt?
produkt po docięciu nie traci gwarancji.

Jak zabezpieczyć oprawę po docięciu?
docięty bok zabezpieczyć silikonem.

Czym mogę docinać oprawę ?
oprawę należy docinać piłą tarczową do metalu lub aluminium.

Jak dobrać zestaw?

Na początku przemyśl jaka barwa oprawy będzie odpowiednia dla Twojej elewacji, następnym krokiem będzie przemyślenie w jaki sposób będzie zapalać się Twoje oświetlenie w elewacji: czujnik ruchu, włącznik, inteligentne rozwiązanie w postaci aplikacji ?

Dobierz odpowiedni sterownik i zasilacz. Pamiętaj, aby dobrać zasilacz co najmniej o 10% większy od wartości mocy oświetlenia elewacji.

Zapoznaj się z naszym wpisem:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować