Jakie wybrać oprawki do żarówek LED

Nasza firma nie opiera się wyłącznie na sprzedaży internetowej. Prowadzimy także sklep stacjonarny w Krakowie. Takie połączenie pozwala nam zdobywać cenne doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Dlatego też w poniższym filmie poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wyboru oprawek do żarówek LED.

W asortymencie produktów naszej firmy znajduje się cały szereg oprawek na żarówki LED – technologia ta w ostatnim czasie zrobiła się niezwykle popularna. Dzieje się tak nie tylko ze względu na kwestie oszczędności, ale także estetyki wykonania oraz niewielkich rozmiarów. Dodatkowymi atutami jest stałe światło oraz niezwykle wysoka żywotność.

W zależności od potrzeb i upodobań klienta, dostępne są oprawy standardowe, kilkukomorowe, tuby, jak również hermetyczne. Jednymi z największych wariantów są bez wątpienia modele tubowe. Są one niezwykle estetyczne, dostępne w kolorze czarnym, białym oraz srebrnym. Wybrać można spośród produktów okrągłych oraz kwadratowych.

Mniej miejsca zajmują pozostałe warianty. Są one wykonane ze metalu chromowanego lub szczotkowanego, szkła, a także tworzywa syntetycznego. Każdy z nich wygląda elegancko i świetnie dopasuje się do niemal każdego wnętrza.

Warto wspomnieć także o kwestii dotyczącej oprawek hermetycznych. Zazwyczaj klienci proszą o tego rodzaju produkty do łazienki czy kuchni. Jednak w rzeczywistości nie ma takiej potrzeby – zwykłe oprawki do żarówek LED w zupełności wystarczą w mieszkaniach. Modele hermetyczne zaleca się do pomieszczeń, w których występuje wysoki poziom wilgoci, a także na zewnątrz.

Gwint E27

Dlaczego?
Według wymogów Unii Europejskiej każda żarówka LED  powinna posiadać specjalną szybkę, która będzie chronić diody przed wilgocią. Dzięki temu masz pewność odpowiedniej ochrony przed wilgocią generowaną w mieszkaniach.

Mamy nadzieję, że powyższy film pomoże Wam w doborze odpowiednich oprawek. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego – chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy w zakupach!’

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować