Mi Light sterownik B2 & T2 parowanie, konfiguracja, rozłączanie

Pamiętasz, kiedy ostatni raz Twoja mama, mąż czy inny bliski zapalili światło w nocy, kiedy Ty już spałeś? Przypominasz sobie to oślepienie? Jeszcze niedawno pozostawało jedynie zasłonić się kołdrą czy zasłonić oczy, jednak dzisiaj jest inaczej! Wybierając odpowiednią taśmę LED, zasilacz oraz kontroler można w dowolny sposób dostosowywać natężenie światła w pomieszczeniach.

Do dowolnej regulacji światła w pomieszczeniach świetnie sprawdzi się oferowany przez naszą firmę kontroler naścienny Mi Light B2&T2. Jest on kompatybilny z taśmami LED o barwie białej ciepłej lub zimnej. Urządzenia tego typu dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest cieńsza i zasilana z sieci 230V. Musi być ona umieszczona w specjalnej puszce, dlatego też podczas wykańczania pomieszczenia warto pomyśleć o stworzenia takiego miejsca.

Drugi model natomiast jest zasilany bateriami, a jego montaż jest prosty i szybki. Samo urządzenie jest jednak nieco grubsze od poprzedniego. Oba kontrolery wyróżniają się świetnym wyglądem, dzięki czemu sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu, zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym.

Ściemniacz LED

Każdy sterownik Mi Light B2&T2 składa się z kilku przycisków i kontrolerów. Jest on bardzo funkcjonalny, bowiem można w jego zakresie niezależnie kontrolować nawet cztery taśmy LED.
Jednocześnie istnieje możliwość włączania i wyłączania wszystkich źródeł światła naraz.

Niewątpliwym atutem tego typu urządzenia jest także możliwość powolnego gaśnięcia taśmy przez minutę.

Parowanie taśmy ze sterownikiem Mi Light jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć ją do zasilacza, a kiedy zacznie świecić, nacisnąć na kontrolerze klawisz włączenia odpowiedniej strefy Po chwili możemy już zmieniać natężenie światła, a także włączać je i wyłączać przy pomocy naszego urządzenia.

Rozłączanie wygląda podobnie – wystarczy wcisnąć pięć razy ten sam przycisk, a diody zaczną migać, co będzie znaczyło, że taśma została odłączona od kontrolera.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość sterowania taśmami LED nie tylko za pomocą samego sterownika, umieszczonego na ścianie, ale także pilota. Gwarantuje to niezwykły komfort użytkowania całego systemu zarówno po wejściu do pokoju, jak również siedząc na kanapie lub przed komputerem.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować