Mi Light sterownik FUT007 & B1 & T1 parowanie, konfiguracja, rozłączanie

Czy pamiętasz ten moment, kiedy położyłeś się w ciepłym łóżku, ułożyłeś się do spania, ale zapomniałeś zgasić światła? Znamy to uczucie! Dlatego polecamy Ci świetne rozwiązanie, jakim są sterowniki do taśm LED Mi Light FUT007. Dzięki nim nie tylko będziesz mógł swobodnie kontrolować światło w nawet czterech pomieszczeniach, ale także sterować ich natężeniem lub barwą! Spójrz, jak to działa:

Ściemniacz do taśm LED

Proponowane przez nas sterowniki dostępne są w dwóch wariantach – jako niezależny pilot, który może leżeć w dowolnym miejscu, jak również urządzenia montowane w ścianie (otwór o Ø60) do sieci elektrycznej bądź na specjalnym uchwycie – na baterie.

Każdy model umożliwia niezależne sterowanie czterema taśmami LED, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Kontrola obejmuje przede wszystkim włączenie oraz natężenie światła. W przypadku pilota dodatkowo można regulować dowolnie barwę światła białego.

Aby sparować sterownik Mi Light FUT007 ze źródłem światła, należy podłączyć taśmę LED do odbiornika, a następnie zasilacza. Po zapaleniu się diod, klikamy trzy razy przycisk włączenia. Po tym, zabiegu możemy rozpocząć dowolną regulację taśmy. Używając pilota, możemy zmieniać natężenie (przycisk „w górę” i „w dół”), a także barwę światła („w lewo” – ciepła, „w prawo” – zimna).

Opisywane przez nas sterowniki posiadają cztery strefy, do których możemy podłączyć różne taśmy LED. Dzięki temu jednym pilotem czy panelem możesz osobno regulować światło np. w czterech różnych pomieszczeniach.

Rozłączanie taśmy od odbiornika jest równie proste, jak samo podłączanie. Należy rozłączyć i podłączyć na nowo taśmę do odbiornika, po czym pięć razy przycisnąć opcję włączenia. Po chwili diody zamigają pięć razy – będzie to oznaka rozłączenia źródła światła od sterownika.

Powyższe urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważne jest swobodne ustawianie stopnia oświetlenia oraz jego barwy. Ze względu na łatwość montażu oraz użytkowania mogą być stosowane zarówno w mieszkaniach prywatnych, lokalach handlowo-usługowych, zakładach produkcyjnych czy prestiżowych biurach.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować