Mi Light sterownik FUT095 & B3 & T3 parowanie, konfiguracja, rozłączanie

W asortymencie produktów naszej firmy zawsze znaleźć można szeroki wybór rozwiązań, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z niezwykle praktycznych, jak i efektownych rozwiązań są dostępne w naszej ofercie sterowniki FUT095 & B3 & T3. Jak się je podłączyć, obsługiwać czy odłączać? Dowiecie się z poniższego filmu!

Sterownik Mi Light FUT095&B3&T3 jest umożliwia kontrolowaniem aż czterech taśm LED, wykorzystujących diody w układzie RGB. W zależności od potrzeb i oczekiwań, wybrać można poręczny pilot bądź elegancki panel w dwóch wariantach (podłączany do zasilania sieciowego bądź przeznaczony do pracy na standardowych bateriach). Co ciekawe, istnieje możliwość sparowania jednej taśmy LED jednocześnie z pilotem oraz panelem.

Aby rozpocząć sterowanie konkretnym źródłem światła, wystarczy podpiąć je do odbiornika oraz zasilania, a następnie na pilocie lub panelu kilka razy nacisnąć przycisk danej sekcji. Po chwili taśma LED zacznie mrugać, co będzie znaczyło, że urządzenia zostały sparowane. Jednocześnie można podłączyć, sparować i kontrolować cztery taśmy RGB.

Następnie pozostaje już tylko testować niezwykle szerokie funkcjonalności naszej taśmy oraz sterownika. Zależnie od potrzeb uzyskamy dowolny kolor z palety RGB o wybranym natężeniu. Mimo że tego rodzaju źródła światła nie posiadają białej diody, to istnieje możliwość uzyskania koloru najbardziej zbliżonego do białego. W tym celu wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na panelu bądź pilocie.

Proces rozłączania urządzeń jest dziecinnie prosty i analogiczny do parowania. Należy bowiem odłączyć i ponownie podłączyć taśmę do zasilania, a następnie kilka razy nacisnąć przycisk danej sekcji. Po chwili diody zaczną mrugać, co da nam znać, że urządzenia zostały rozłączone.

Proponowane przez nas sterowniki Mi Light FUT095&B3&T3 są świetnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne i innowacyjną aranżację wnętrz domu czy siedziby firmy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przedstawionych na filmie urządzeń, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować