Jaką moc naświetlacza LED wybrać? – Porady & Produkty

Jaką moc naświetlacza LED wybrać? – Porady & Produkty

Jaką moc naświetlacza LED wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jak mocny naświetlacz wybrać dla swoich celów, możesz skorzystać z naszych podpowiedzi. Doświadczenie zebraliśmy z opinii naszych stałych Klientów oraz sami przetestowaliśmy każdy naświetlacz w wielu różnych sytuacjach.

Jaki naświetlacz wybrać do garażu?

Jeśli chcesz mieć dobrze oświetlony garaż, tak żeby móc w nim pomajsterkować, doradzamy zamontowanie z przynajmniej dwóch różnych stron naświetlaczy co najmniej o mocy 30W LED, ale jeśli garaż służy Ci tylko do parkowania samochodu, wystarczy jak zamontujesz jeden naświetlacz LED o mocy 20W

Jaki naświetlacz wybrać przed garaż?

Wjazd do garażu wystarczy oświetlić naświetlaczem 20W, który dostatecznie oświetli potrzebny fragment, ale oczywiście im mocniejszy naświetlacz tym będzie jaśniej, więc wielu Klientów decyduje się na naświetlacz 50W.

Jakim naświetlaczem oświetlić podwórko?

Przed domem, przydaje się większa ilość światła, czy to do znalezienia czegoś w torbach, czy do innych celów, dlatego polecamy montaż naświetlacza o mocy 30W lub więcej, albo kilku naświetlaczy 20W.

Jakimi naświetlaczami oświetlić stanowisko robocze?

Stanowisko robocze wymaga dobrego doświetlenia dlatego polecamy zastosowanie naświetlacza 30W na jedno stanowisko, jeśli naświetlacz jest zamontowany bezpośrednio nad.

Jakimi naświetlaczami oświetlić warsztat?

W warsztacie ilość światła powinna wynosić 3W mocy naświetlacza LED na 1m2 – czyli w pomieszczeniu o powierzchni 50m2, doradzamy zastosowanie 5 naświetlaczy LED o mocy co najmniej 30W. Można tą samą moc uzyskać montując, 3 naświetlacze LED o mocy 50W, ale światło nie będzie wystarczająco dobrze rozproszone.

Jakim naświetlaczem oświetlić parking strzeżony?

Nasi Klienci na strzeżone parkingi, wybierają naświetlacze LED o mocy 50W, ponieważ dobrze oświetlają strzeżone obiekty.

Jakimi naświetlaczami oświetlić reklamę?

Jeśli oświetlasz reklamę, to im dasz mocniejszy naświetlacz, tym lepszy efekt uzyskasz. Mocniej doświetlona reklama jest lepiej widoczna.

Jeśli oświetlasz baner reklamowy o wysokości 2m i szerokości 5m, to polecamy zastosowanie conajmniej 4 naświetlaczy LED o mocy 20W.

Jakimi naświetlaczami oświetlić fasadę budynku?

Żeby oświetlić niski budynek, polecamy gęste rozmieszczenie naświetlaczy LED o mocy 10W LED, ale jeśli budynek ma więcej niż 1 piętro, doradzamy zastosowanie mocniejszych naświetlaczy.

Potrzeujesz oświetlenia? Napisz od nas o indywidualną wycenę!

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować