Naświetlacze LED porównanie produktów

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje naświetlacze trzech znanych i cenionych producentów – V-Tac, Tayama oraz Eko Ray. Wybór tych produktów oczywiście nie jest przypadkowy. Poszczególne produkty świetnie sprawdzą się w konkretnych zastosowaniach.

V-TAC

Naświetlacze LED tego producenta są odpowiednie do zastosowań domowych – można przy ich pomocy oświetlić dom bądź garaż. Cechą wyróżniającą tego rodzaju produkty jest świetny stosunek ceny do jakości – V-Tac jest angielskim producentem znanym z wydajnych i bezawaryjnych modeli o różnej mocy

TAYAMA

Ten japoński producent oferuje swoje artykuły przede wszystkim do zastosowań przemysłowych. Oferowane przez nas naświetlacze LED będą odpowiednie do firm czy zakładów produkcyjnych. Warto wspomnieć także o specjalistycznych modelach inwestycyjnych. Są one wykonane z najbardziej wytrzymałych materiałów kompozytowych, dzięki czemu wykazują wysoką odporność na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się także dużą wydajnością diod oraz wysoką mocą. Polecamy je przede wszystkim do oświetlania dużych hal produkcyjnych, magazynów, hurtowni czy innych dużych pomieszczeń.

EKO RAY

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie modele naświetlaczy punktowych. Posiadają one wąski słup światła, co pozwala na łatwe doświetlenie konkretnego miejsca. Modele te wyróżniają się wysoka wydajnością, estetycznym wyglądem, a zarazem przy prawidłowym funkcjonowaniu nie ulegają awariom.
W naszej firmie przygotowaliśmy taki asortyment, aby sprawdził się w każdej sytuacji, a jednocześnie działał długo i bezawaryjnie. Oczywiście w razie potrzeb nasz konsultant chętnie pomoże w doborze rozwiązania, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować