Oprawa liniowa LED do biura – produkty od kingLED.pl

Oprawa liniowa LED do biura – produkty od kingLED.pl

Oprawa liniowa LED co to jest??

Lampa która bardzo dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych. Dzięki swojej budowie świecą dużą powierzchnią co daje dużo rozproszonego światła, które dodatkowo nie razi jak to ma miejsce przy oświetleniu punktowym. Sama konstrukcja obudowy lampy jest nowoczesna i pasuje do każdego wnętrza. Pozwala na dowolne dopasowanie swoimi wymiarami do powierzchni, którą ma oświetlić.
Również można takie oprawy łączyć w dłuższe odcinki czym można podkreślić indywidualizm wnętrza.

Przykładem takich opraw liniowych są:

Oświetlenie liniowe ile musi dawać światła

Najłatwiej powiedzieć że oprawy liniowe powinny dawać dużo światła tak aby pracowało się przyjemnie.
Tak można podejść do oświetlenia jak robimy sobie w domu biuro tylko dla siebie. Jak już tworzymy profesjonalne miejsce do pracy to oświetlenie musi spełniać odpowiednie normy. Aby dobrać wtedy używa się specjalnych programów do wyliczeń i rozłożenia światła. Jeśli chcemy w przybliżeniu obliczyć ile światła potrzebujemy możemy przyjąć, że około 5-7W LED na 1m2. Wiadomo ciemniejsze pomieszczenia będą potrzebowały więcej światła. Jaśniejsze mniej światła. Okno w pomieszczeniu również daje światło. Więc jak widać jest dużo zależnych które trzeba wziąć pod uwagę dobierając światło.

Oprawy oświetleniowe sufitowe sposoby montażu

Tego typu lampy mogą być montowane w różny sposób. Najczęściej spotyka się wiszące np nad biurkami lub w wysokich pomieszczeniach. Ale jest również możliwość montażu tuż przy suficie – natynkowo lub wpuszczając w sufit.

Wszystko kolejny raz zależy od tego co nam bardziej odpowiada do wnętrz oraz od sufitu. Jak mamy podwieszany to nie ma problemu. Można każdy rodzaj montażu zastosować. Jeśli jest sufit betonowy to wpuszczenie już nam raczej odpada. Większość lamp wiszących jest na linkach stalowych dzięki czemu można regulować wysokość.

Natynkowa, wpuszczana, czy może wisząca? Przykłady znajdziesz poniżej:

Jaką powinna mieć barwę światła?

Najlepsza do pracy jest barwa światła 4000K która daje naturalne światło. Wszystko wygląda jak w świetle słonecznym. Nie ma żadnych przekłamań. Również dobrym wyborem byłaby barwa 6000K. Barwa 3000K jest dobra do pomieszczeń gdzie chcemy się zrelaksować ponieważ wpływa usypiająco na człowieka.

Oświetlenie liniowe na wymiar

Jeśli zastanawiasz się czy dobrze zostało dobrane oświetlenie do swojego biura możesz napisać do Nas. Na pewno doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiednich lamp, mocy, barwie i natężeniu. Również jak masz jakiś nietypowy wymiar lub kształt lampy zwróć się do Nas coś poradzimy.

 

 

Kwadrat, lampa w kształcie litery L, lub klasyczna liniowa, wszystkie te możemy zmodyfikować specjalnie dla Ciebie. Napisz do nas, a przedstawimy Tobie darmową ofertę, oraz dobierzemy długość, oraz ilość.

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować