Oprawy downlight LED – TOP 5 produktów

Oprawy downlight LED – TOP 5 produktów

Oprawa downlight dlaczego daje tak przyjemne światło?

Dzięki swojej konstrukcji oprawy downlight dają przyjemne światło ponieważ świecą swoją całą powierzchnią. Światło nie jest skupione na małym wycinku powierzchni, tylko doświetla całe otoczenie co wpływa pozytywnie na komfort użytkowania. Dodatkowo kupując tego typu lampy można dobrać odpowiednią barwę światła do pomieszczenie i jego przeznaczenia.
Bardzo dobrze sprawdzi się w ciągach komunikacyjnych, łazienkach, kuchni, biurze. Wyróżniamy dwie kategorie lamp: natynkowe i podtynkowe. Występują przeważnie w dwóch kształtach: kwadratowe lub okrągłe. A to uniwersalne kształty pasujące do każdego wnętrza. Dodatkowo przez swoją minimalistyczną konstrukcję nie będą rzucać się w oczy na suficie.

Oprawa downlight LED natynkowa

Konstrukcja samej lampy jest dobrym rozwiązaniem. Można ją przymocować bezpośrednio do sufitu. Dzięki swojej niedużej wysokości nie odstaje mocno od powierzchni, do której została przymocowana. Sprawdzi się przy niskich pomieszczeniach nie trzeba robić podwieszanych sufitów aby móc zamontować tego typu lampę i cieszyć się równomiernie oświetlonym pomieszczeniem.

Oprawa downlight LED podtynkowa

Tego typu panele dzięki swojej konstrukcji sprawdzą się w sufitach podwieszanych. Minimalistyczna obudowa dobrze będzie współgrać z sufitem. A dużo mleczna powierzchnia rzucać odpowiednie światło. Przy zgaszonym świetle lampa będzie “zlewać” się z powierzchnią sufitu.

Oprawa downlight LED do kuchni

Dzięki swoim minimalistycznym rozmiarom nie będzie rzucać się “w oczy”. A przy swojej dużej mocy idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach gdzie potrzeba dużo rozproszonego światła a niewątpliwe takim jest kuchnia.

Oprawa downlight LED do łazienki

Downlight również sprawdzą się w łazience. W typowych łazienkach o powierzchni około 10 m2 kwadratowych wystarczą 4 oprawy aby mieć dobrze oświetloną łazienkę.

Oprawa downlight LED do biura

W biurze 24W panel sufitowy sprawdzi się bardzo dobrze. Równomierne światło oświetli każdy zakamarek biura. Ilość światła będzie odpowiednia dzięki czemu nie będziemy męczyli oczu podczas pracy.

Oprawa downlight LED jaką wybrać barwę światła?

Tak jak wspominałem barwa światła ma duże znaczenie. Dzięki niemu możemy kreować nastrój i klimat w pomieszczeniu. Kiedyś człowiek kupował żarówkę i nie martwił się barwą tego światła, ponieważ była jedna. Dzisiaj warto zgłębić ten temat. W kuchni odpowiednią barwą jest 4000K zwana także neutralną. Światło najbardziej zbliżone do dziennego. Mięso i pozostałe produkty będą wyglądać naturalnie. Natomiast w salonie warto zastosować lampy z barwą ciepłą tzn 3000K. Taka barwa wpływa relaksacyjnie i pomaga się odprężyć.

Produkty zawarte w artykule:

Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować