Panele LED to kolejne rozwiązanie do oświetlenia biura lub domu.

 

 

Są to estetyczne źródła światła, które mogą być instalowane (w zależności od modelu) na suficie lub być w niego wpuszczone. Występują zarówno w wersji prostokątnej/kwadratowej jak i okrąłejŚwiecą równomiernie, całą swoją powierzchnią.

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów, w jaki sposób możemy je wykorzystać planując wystrój wnętrza:

 

Tu znajdziesz artykuł, jak montować panele LED >>>link

 

  • Duże panele kwadratowe (np. 595X595 36W) doskonale sprawdzą się jako główne, górne światło.

   • Paneli nie musimy montować bezpośrednio na lub w suficie: istnieje możliwość zamontowania ich na estetycznych łańcuszkach zwisających z sufitu za pomocą dedykowanego zestawu (bardzo ciekawy efekt!) ; możemy np. zamontować w ten sposób prostokątny panel bezpośrednio nad stołem jadalnianym.

 

  • Możemy zróżnicować kształt paneli w zależności od pomieszczenia: np. w łazienkach i toaletach zamontować wersje okrągłe, a w pozostałych pomieszczeniach kwadratowe-prostokątne.

 

  • Stosując zróżnicowane wielkością panele możemy praktycznie zrezygnować z użytkowego oświetlenia złożonego z żarówek, pozostawiając pojedyncze punkty jako dekorację (szczególnie polecamy modele Filament).

 

  • Nie bójmy się eksperymentów: oświetlenie nie musi być rozmieszczone symetrycznie, a panele mogą różnić się wielkością!

 

  • W przypadku powierzchni biurowej bardzo często spotykamy się z podwieszanymi sufitami złożonymi z kasetonów. Część z nich możemy wymienić na panele o barwie światła neutralnej: poszczególne źródła światła nie będą rzucać się w oczy, a samo oświetlenie będzie sprzyjać pracy.

 

  • Panel zamontowany na ścianie, za pomocą dystansów doskonale sprawdzi się jako podświetlenie logo!

 

  • Mniejsze panele można wykorzystać jako podświetlenie biurowych mebli

  


Potrzebujesz oświetlenia? Napisz od nas o indywidualną wycenę!

(12) 350 64 84

Kraków
ul. Grunwaldzka 28

Skorzystaj z formularza:

* wymagane pola