Profil podłogowy wodoszczelny do łazienki AQU LED

Profil podłogowy wodoszczelny do łazienki AQU LED

Innowacja w Łazience: Wodoszczelny Profil Podłogowy AQU LED – Idealny wybór dla Twojego domu

Wodoszczelny profil podłogowy AQU LED to szczyt innowacji w łazience. Dzięki możliwości cięcia pod dowolnym kątem i zastosowaniu nowoczesnej technologii COB, ten profil umożliwia indywidualne dopasowanie oświetlenia. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę w domowym zaciszu.

Gotowa oprawa LED hermetyczna IP68 łazienkowa zoomLED® AQU czarna Zobacz produkt

Gotowa Oprawa LED AQU IP68 świeci z mocą 10W na 1mb, pamiętaj że możesz samodzielnie regulować intensywność światła dzięki odpowiedniemu sterownikowi, który łączy się radiowo z naszymi pilotami, panelami a nawet aplikacją.

Sterowanie światłem do lampy – pilot RU4 + sterownik V1

178,00 

&

SKU: RU4+V1-zoomLAMP

Zapewnij swojej łazience luksus i bezpieczeństwo


Taśmy LED na bezpieczne napięcie 24V stanowią doskonały wybór do oświetlenia wnętrz, oferując wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Dzięki zastosowaniu niskiego napięcia, ryzyko porażenia elektrycznego jest znacznie zredukowane w porównaniu do tradycyjnych systemów. Oprawy LED są podłączane do zasilacza, który konwertuje standardowe napięcie sieciowe 230V na bezpieczne 24V, co zapewnia bezpieczną eksploatację i instalację nawet w miejscach narażonych na wilgoć, jak łazienki czy kuchnie.

Oświetl swoją łazienkę z Wodoszczelnymi profilami podłogowymi AQU LED – Przewodnik Zakupowy

Gotowa oprawa wodoszczelna AQU LED IP68 to idealne rozwiązanie dla każdej łazienki, łączące w sobie styl i funkcjonalność. Dzięki najwyższemu stopniowi ochrony IP68, oprawa ta jest całkowicie zabezpieczona przed pyłem i wodą, co pozwala na bezpieczne użytkowanie nawet w bezpośrednim kontakcie z wodą. Oprawa AQU LED wykorzystuje energooszczędne diody LED COB, zapewniając światło, które idealnie komponuje się z nowoczesnymi jak i klasycznymi aranżacjami łazienek. Prosta instalacja, możliwość cięcia na wymiar oraz długa żywotność to dodatkowe atuty, które czynią ten produkt niezastąpionym elementem oświetleniowym w Twoim domu.

Gotowa oprawa LED hermetyczna IP68 łazienkowa zoomLED® AQU złota Zobacz produkt

Potrzebujesz pomocy w dostosowaniu mocy oświetlenia lub porady technicznej. Wypełnij formularz poniżej: