Ściemnianie – regulacja jasności żarówki LED

Ściemniacz LED 230V

Technologia tworzenia lamp czy źródeł światła poszła tak do przodu, że dziś na rynku możemy znaleźć niezwykle szeroki zakres produktów o wielorakich funkcjach. Bez problemu znajdziecie systemy zmieniające kolor czy natężenie światła. Jeśli planujecie w swoich mieszkaniach czy firmach zastosować światło z opcją regulowanego ściemniania, zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału, który przybliży Wam trochę kwestię tych urządzeń.

Dobór żarówki

Jeśli zdecydowaliście się na lampę ze ściemniaczem, pierwsze, na co powinniście zwrócić uwagę to kupno odpowiedniej żarówki. Będąc w sklepie z oświetleniem dokładnie przeczytaj opis żarówki LED, którą zamierzasz kupić. W opisie produktu powinna być zawarta informacja, że dana żarówka współpracuje ze ściemniaczami. Jeśli jej nie ma, to bardzo prawdopodobne, że produkt nie będzie podatny na regulację ściemniaczem.

Montaż

Kiedy już znajdziesz odpowiednią żarówkę, wystarczy podłączyć ją do ściemniacza i włączyć – nie jest potrzebna żadna dodatkowa konfiguracja. Niewątpliwym atutem nowoczesnych żarówek LED współpracujących ze ściemniaczem jest płynna regulacja natężenia światła. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie sterować światłem w swoim pokoju bądź firmie i dostosowywać je do swoich potrzeb czy pory dnia

Bardzo ważne jest to, aby dostosować ściemniacz do żarówki. Nie wszystkie urządzenia będą kompatybilne ze wszystkimi źródłami światła. Niestety, jedyną możliwością sprawdzenia działania systemu jest ich podłączenie i skontrolowanie.

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby zaproponować naszym klientom nie tylko sprawdzone i niezawodne produkty. Skompletowaliśmy asortyment w taki sposób, aby poszczególne żarówki LED współpracowały z proponowanymi przez nas ściemniaczami. Dodatkowo, aby zapewnić pełne zadowolenie klienta, przed wysyłką poszczególnych systemów, sprawdzamy je, czy będą ze sobą kompatybilne. Dzięki temu masz pewność, że otrzymane produkty świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Oczywiście w razie potrzeby zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, które spełnią Twoje preferencje. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz swoje oczekiwania.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować