Wiele kobiet zadaje nam pytanie jaką barwę światła żarówek LED, wybrać do łazienki?

 

Oświetlenie LED świeci w barwach: białej ciepłej, białej dziennej, neutralnej (białe) lub białej zimnej.

 

Problem wyboru barwy szczególnie dotyczmy kobiet, ponieważ łazienka staje się dla nich równocześnie studiem makijażu, a żeby zrobić dobry makijaż, potrzebne jest odpowiednie światło.

 

Najlepsze do malowania, będzie światło o barwie dziennej lub neutralnej, te barwy nie zmienia koloru skóry. Dzięki zastosowaniu światła białego, kobieta może oglądać się w naturalnym świetle co ułatwia, dobór kolorów.

 

Barwa neutralna sprawia, że łazienka wygląda jeszcze bardziej czysto / sterylnie.

 

Najpopularniejsze i rekomendowane przez nas jest światło o barwie ciepłej. Wnętrze pomieszczenia oświetlone żarówkami LED o barwie ciepłej wyglądają "przytulnie", światło ciepłe to takie jakie jest emitowane z tradycyjnych żarówek żarowych, dlatego większość osób jest do niego przyzwyczajona i zwyczajnie je lubi.

 

Światło ciepłe w makijażu - barwa ciepła dokłada trochę żółtego koloru, dlatego twarz oświetlona taki żarówkami, ma więcej kolorów, ale nie utrudnia to tworzenia makijażu - w końcu do tej pory kobiety zawsze malowały się w barwie ciepłej (jaką emitują zwykłe żarowe żarówki). Barwa zimna - nie polecamy.

 

Barwa zimna wpada delikatnie w niebieski. Twarz oświetlona żarówkami LED o barwie zimnej, ma trupio blady kolor. Pomieszczenia oświetlone barwą zimną, wyglądają bardzo roboczo. Tą barwę polecamy tylko do zakładów pracy.

 

 

Łazienka oświetlona światłem o barwie ciepłej:

 

 

 

 

Łazienka oświetlona światłem o barwie neutralnej:

 

 

 

 

Łazienka oświetlona światłem o barwie zimnej:

 

 

 

 

Galeria łazienek oświetlonych światłem LED:

 

 


Potrzebujesz oświetlenia? Napisz od nas o indywidualną wycenę!

(12) 350 64 84

Kraków
ul. Grunwaldzka 28

Skorzystaj z formularza:

* wymagane pola