Trendy w oświetleniu – #inspiracja do domu

Z pewnością każdy z nas chciałby stworzyć w swoim domu przytulną, ale także ciekawą wizualnie aranżację. Warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które z pewnością nadadzą Twojemu salonowi czy sypialni unikalnego wyglądu.

Jednym z niezwykle ważnych elementów wystroju pomieszczeń jest oświetlenie. Nasza firma specjalizuje się w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Zobacz sam:

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, a także niezawodnym materiałom jesteśmy otwarci na wykonanie różnego rodzaju zleceń. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, poznając preferencje i upodobania konkretnego klienta. Dzięki temu możesz być pewny, że nie narzucimy Ci żadnego z rozwiązań, lecz dostosujemy je do wymarzonego przez Ciebie wyglądu.

W ramach świadczonych przez nas usług oświetlenia w domach proponujemy najnowsze trendy aranżacyjne, którymi są między innymi:

  • gzymsy LED,
  • podświetlenie karniszy, telewizorów, blatów kuchennych, schodów, półek czy przestrzeni za lustrem,
  • podwieszane sufity,
  • liniowe podświetlenie ściany,
  • tuby sufitowe na żarówki.

Każdy z powyższych sposobów daje świetne efekty wizualne, a jednocześnie pozwala na efektywne podświetlenie danego pomieszczenia, sprzętu czy elementu aranżacji. Podczas realizacji tego typu zamówień wykorzystujemy nowoczesną technikę ledową, która wyróżnia się dużą żywotnością, jasnym światłem oraz szerokimi możliwościami montażu.

Taśma LED

Stosowane przez nas taśmy, żarówki czy moduły są także znacznie zdrowsze dla wzroku, niż tradycyjne oświetlenie, bowiem w ich przypadku nie występuje zjawisko „rozgrzewania się” światła, a także migania, które jest niezwykle męczące dla wzroku.

Dzięki wielu możliwościom, które oferujemy, proponujemy nasze usługi nie tylko klientom prywatnym, ale także firmom wielu branż. Dzięki temu można stworzyć nowoczesną aranżację całego budynku bądź jego części. Odpowiednio dobrane wyposażenie wnętrza, wraz z oświetleniem, może nadać pomieszczeniu wyjątkowego wyglądu, który z pewnością zwróci uwagę odwiedzających gości bądź partnerów biznesowych.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

    - kliknij aby skopiować