Profil led zewnętrzny wodoodporny

Profil led zewnętrzny wodoodporny

Profil led montowany na zewnątrz

Decydując się na podświetlenie ogrodu, tarasu czy podjazdu nie jesteśmy skazani tylko na oświetlenie punktowe montowane w ziemi czy lampy stojące, wiszące lub kinkiety. Możemy zastosować pasek led zamontowany w odpowiedni profil led przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Taki profil wykazuje się dużą odpornością na ściskanie, uszkodzenia mechaniczne i ochronę przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz.

Profile wodoszczelne do montażu na zewnątrz:

Miejsce i sposób montażu

Profil możemy zamontować wszędzie tam gdzie potrzebujemy światło. Dzięki temu, że do oświetlenia używamy taśmę led, światło jest równomierne na całej długości. A stosując odpowiedni sterownik i pasek led możemy zmieniać natężenie lub barwę. Dlatego można między innymi zastosować na podjeździe aby oświetlić drogę dojazdową do garażu lub ścieżkę doprowadzającą do drzwi wejściowych. Przesłona w profilu rozprowadza równomiernie światło i dodatkowo nie oślepia. Można także zastosować jako oświetlenie tarasu, schodów albo obrzeża basenu. Również jeśli chcemy efektownie podświetlić kwiaty lub rabaty z roślinami. Nawet montaż na podbitce dachowej nie jest problemem. Dzięki swojej konstrukcji, zastosowaniu odpowiedniej przysłony mamy ochronę na poziomie IP67. Montaż nie jest skomplikowany. Można na przykład zamontować w szczelinach wcześniej przygotowanych w kostce brukowej. Zastosować klej lub przykręcić wkrętami do podłoża aby mieć stabilne połączenie. Profil jest aluminiowy, co pozwala w łatwy sposób dostosować długość do swoich potrzeb. Przysłona jest montowana na wcisk. Koniec profilu zabezpieczamy odpowiednimi zaślepkami.

Szybki i zaślepki do profil wodoszczelnych znajdziesz tutaj:

Dlaczego warto stosować profil Led?

Profil led wodoszczelny wykonany jest z aluminium, który dobrze odprowadza ciepło. Dioda led podczas świecenia wydziela troszkę ciepła, dzięki zastosowaniu właśnie aluminium będzie to ciepło odprowadzane. Jak diody będą miały niższą temperaturę “pracy” to dłużej zachowają swoją żywotność i będą świecić odpowiednim światłem. Dodatkowo odpowiednia duża szerokość pozwala na zastosowanie różnych taśm led. Profil dzięki swoim minimalistycznym rozmiarom nie będzie “rzucał się w oczy” gdy pasek led będzie wyłączony.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

  Zamów wycenę do domu, do biura, gdzie tylko potrzebujesz!

  - kliknij aby skopiować

  Do ogrodu warto dokupić grill gazowy

  Wspierając lokalne firmy, proponujemy Wam zakup u naszego Klienta, który swoją firmę oświetla naszymi produktami, zakup u nich grill gazowy. Wiemy że mają super ofertę i świetnie doradzają. Polecamy 😉

  Opinie
  Opinie Google Wszystkich opinii:
  Średnia ocen:
  ★★★★★
  Zobacz wszystkie opinie